Bizoo
Vanzare Jobs Contul meu Reduceri MegaAjutor Intra in cont
bizoo
Oblio.eu - programul de facturare iubit de utilizatorii sai

Ahimelec Telecom Srl

Produse de calitate
0772265063, 0740934613

Produse

Ordoneaza:
  • Echipamente fibra optica

    Media Converter Fast Ethernet . Se conformeaza standardelor 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Ofera configurarea comutarii intre modurile de transfer Half-Duplex / Full-Duplex pentru portul FX. Convertor WDM Bi-directional , single...
  • Echipamente pentru receptie si transmisie digitala canale

    Sistem profesional WF CAS (Conditional Access System) & SMS (Subscriber Management System), conform DVB Simulcrypt, software instalat pe server DELL pt rack 19", licenta pana la 20.000 abonati. Receptor digital profesional...
  • Amplificatoare de trunchi, linie, distributie, convertoare

    Amplificator trunchi-linie-distributie CATV Amplificator de trunchi, high performance, AGC, telealimentare 60VAC/retea 220VAC, 20W, cale directa : 85-860MHz, 2x28dB (2 hibrizi Philips), reglaj tilt 2-22dB, reglaj atenuare trepte 0-10...
  • Echipamente optice laser pentru retele CATV certificate ISO

    Emitator laser ORTEL 1688, putere 10mW (10dBm), 1310nm+/-20nm, conector SC/APC, intrare RF 45-870 MHz / nivel intrare 75-85dBmV, 2 hibrizi Philips power-double, cu circuit pre-distorsion, cu APC, cu ATC, alimentare comutatie 100-260V ...
  • Cabluri de fibra optica si accesorii

    Light-weight, non-metallic, central tube outdoor duct cable with small diameter, rodent protected, longitudinal water-protected. Installation: blowing into conduits, on cable trays.......
Pagina 1 din 1

Date de contact

Trimite mesaj
Numele companiei: Ahimelec Telecom Srl
Persoana de contact: Frentiu Cristian
Adresa: Str. Transilvaniei, Nr. 12
Localitate: Oradea
Judet: Bihor
Telefon: 0772265063
Telefon mobil: 0740934613
Fax: 0359353269

Produsul a fost adaugat in Cos

Ai 0 produse in cosul de cumparaturi