Bizoo
Vanzare Jobs Contul meu Reduceri MegaAjutor Intra in cont

Vanzari Electronice Telecoms Srl

0731359811, 0745636998

Produse

Ordoneaza:
  • Stripper buffer Mills

    Stripper buffer Mills este un instrument de stripare a cablurilor cu fibre optice util pentru striparea circumferentiala si longitudinala. Cod produs: E00-6912. Acest stripper buffer Mills de fibre cu o lungime de 73 mm este ...
    89 lei
  • Cutit pentru indepartat mantaua cablurilor

    Cutit pentru indepartat mantaua cablurilor cu diametrul cuprins intre 6 si 25 mm. Acest model de Cutit decojitor cablu de la Mills este reglabil si permite realizarea de taieturi circulare si longitudinale. Lama de taiere est...
    109 lei
  • Stripper fibra optica pentru cablu Drop

    Stripper fibra optica pentru cablu Drop Acest stripper este utilizat pentru a taia si indeparta mantaua de pe cablu Drop . Acest instrument, stripper fibra optica pentru cablu de abonat DROP, este proiectat pentru striparea cabl...
    79 lei
  • Stripper miller CFS-2 125?m pentru cabluri de 2-3mm

    Stripper miller CFS-2 125μm pentru cabluri de 2-3mm. Cleste pentru curatarea fibrelor optice Miller CFS-2 125μm pentru cabluri de 2-3mm indeparteaza stratul de acrilat 250μm. Stripper Miller CFS-2; Indeparteaza stratul de acril...
    249 lei
  • Stripper cu trei gauri Miller

    Stripper Miller cu trei gauri este un cleste ideal de o calitate superioara pentru lucrul cu fibra optica. Cleste Stripper Miller cu trei gauri pentru indepartarea: - invelisului de acrilat de 250 μm; - bufferului de 900 μm (pigt...
    475 lei
  • Patch cord FC/UPC la LC/UPC SM 3M duplex

    Patch cord FC/UPC la LC/UPC SM 3M duplex Patch-urile de fibra  9/125 Single mode sunt de inalta calitate si sunt proiectate pentru a fi utilizate in retele LAN, WAN si de 10 GB Cablurile de patch-uri (Fiber patch cord)...
  • Patch cord LC/UPC - LC/UPC SM 3m Simplex

    Patch cord LC/UPC - LC/UPC SM 3m Simplex cu lungimea de 3m, diametru buffer 2mm. Patch cord LC/UPC la LC/UPC SM 3m Simplex Caracteristici: Conectori disponibili: SC, LC, ST si FC; Manta LSZH - emisie redusa de fum; Conform IEC,...
  • Patchcord SC/APC- SC/APC Single mode 3m Duplex

    Patchcord SC/APC- SC/APC Single mode 3m Duplex . Caracteristici Patchcord SC/APC-SC/APC Single mode 3 m Duplex : Conectori disponibili: SC, LC, ST si FC; Manta LSZH - emisie redusa de fum; Conform IEC, EIA-TIA sau cerinte Tele...
  • Betisoare Cletop curatare conectori 2.5mm

    Betisoare Cletop curatare conectori 2.5mm Betisoare Cletop pentru curatarea conectorilor optici cu diametrul ferulei de 2.5mm (SC, FC, ST, E2000). Cod produs: ACT-1 Betisoare Cletop curatare conectori 2.5mm - set 5 bucati Ca...
  • Solutie curatare conectori optici FCC2

    Solutie curatare conectori optici FCC2 FCC2 este un spray ce contine o solutie de curatat pentru conectori de fibra optica. Producator: AFL ( Fujikura) Cod produs: FCC2-00-0903 Solutie curatare conectori optici FCC2 FCC2 est...
  • Recipient automat IPA

    Recipient automat IPA Recipientul automat IPA Dispenser, este un flacon din plastic cu pompa automata pentru alcool izopropilic. Cod produs: C00-8296 Recipient automat IPA este un recipient din plastic cu pompa automata in ca...
    36 lei
  • Instrument de curatare conectori optici

    Creion de curatare a conectorilor optici SC, FC, ST, E2000 One-click Cleaner (OCC) . Cod produs : OCC-A Instrument de curatare conectori optici One-Click Cleaner poate curata conectori direct in adaptoare . In acest fel, adap...
    269 lei
  • Reflectometru fibra optica OTDR TriBrer TB-620

    Reflectometru fibra optica OTDR TriBrer TB-620. Reflectometru fibra optica OTDR TriBrer TB-620 este utilizat pentru instalarea, intretinerea retelelor de fibra optica printre care se numara urmatoarele operatiuni: verificarea in...
  • Ridicator hidraulic cu frana tambur 4000 kg

    Ridicator hidraulic cu frana tambur 4000 kg Pereche ridicator tambur hidraulic cu discuri de frana pentru tamburi de 4000 kg complet echipat. Cod produs: M040/4000 Ridicator hidraulic cu frana tambur 4000kg profesional. Su...
  • Cric hidraulic pentru tamburi 3 tone

    Cric hidraulic pentru tamburi 3 tone. Cric hidraulic pentru tamburi 3 tone de inalta calitate pentru tamburi cu diametrul maxim  Ø 1000 - 1700 mm. Cric tambur de cabluri cu ridicare prin actionare hidraulica manuala cu...
  • Cric pentru ridicare tambur cablu 1 tona

    Cric pentru ridicare tambur cablu 1 tona Cric ridicare tambur cablu 1 tona din otel zincat. Acest model de suport derulare tamburi este utilizat pentru: ridicarea tamburului de cablu; sustinerea tamburului de cablu; stabili...
    2800 lei
  • Derulator tambur cablu 750 kg

    Derulator tambur cablu 750 kg Suport metalic cu role pentru rulare , derulare si tragere in otel zincat maxim 750 kg . Cod produs: JZ-DZ2550 Suport metalic cu role pentru rulare , derulare si tragere este compus dintr-un cadr...
  • Colier metalic otel inoxidabil 7.9 x 360 mm

    Colier metalic otel inoxidabil 7.9 x 360 mm  - Se poate utiliza in interior, exterior si in subteran. Aceste coliere inox sunt ideale pentru cabluri de date, de alimentare, precum si furtunuri de prindere. Legaturile de cabl...
  • Tragator cablu 15mm x 150m

    Tragator cablu 15mm x 150m Tragator cablu 15mm x 150m din fibra de sticla este unul profesional si este compus din sufa de inalta calitate care vine instalata pe un cadru metalic zincat cu diametrul de 1500mm, avand un sistem de bl...
  • Sarpe de tras cabluri electrice 4mm x 30m

    Sarpe de tras cabluri electrice 4mm x 30m Cod produs: GVVSFC430 Sarpe tras cabluri 4mm x 30m de inalta calitate. Sarpe de otel cu miez de otel plat acoperit cu strat de PP, cu terminale fixe M5 interschimbabile, cap de ghidaj...
    130 lei
Pagina 5 din 14

Date de contact

Trimite mesaj
Numele companiei: Vanzari Electronice Telecoms Srl
Persoana de contact: Turcanu Octavian
Adresa: Str. Mohorului, Nr. 2
Localitate: Bucuresti
Judet: Bucuresti
Telefon: 0731359811
Telefon mobil: 0745636998
Website: http://www.vanzari-electronice-telecoms.ro

Produsul a fost adaugat in Cos

Ai 0 produse in cosul de cumparaturi