Bizoo
Vanzare Jobs Contul meu Reduceri MegaAjutor Intra in cont

Vanzari Electronice Telecoms Srl

0731359811, 0745636998

Switch

Ordoneaza:
  • Access point wireless industrial alimentare PoE

    Access Point Wireless Industrial alimentare PoE Access Point Wireless Industrial Planet, 802.11N, Protectie IP 30, 4 porturi de retea 10/100 Base-TX, alimentare PoE 802.3af, (-10 la +60 Gr C) - IAP-2000PE Acest model de Access P...
  • Switch de retea Planet, 8 porturi 10/100Mbps

    Switch de Retea Planet, 8 Porturi 10/100Mbps din care 4 Porturi 802.3 af PoE Switch-ul de Retea Planet FSD-804P asigura alimentarea prin 4 interfete, a echipamentelor cum ar fi: camera IP, echipamentele Ethernet Wireless, telefon I...
  • Switch industrial Planet 4 porturi 10/100 Base-T + 2 porturi

    Switch industrial Planet, Protectie IP 30, 4 porturi 10/100 Base-T + 2 porturi 100Base-FX(SC), Single Mode 15Km (-40 la +75 Gr C) Acest model de Switch industrial PLANET ISW-621 poate sa functioneaze intr-un mediu cu temperatura va...
  • Router /AP Wireless, 3G, 4 porturi LAN 10/100Mbps, 150Mbps

    Router /AP Wireless, 3G, 4 porturi LAN 10/100Mbps, 150Mbps, 1 antena 5dBi Router /AP Wireless, 3G, 4 porturi LAN 10/100Mbps, 150Mbps, 2,4GHz, 11b/g/n, 1 antena 5dBi cu conector RP-SMA detasabil - WNRT-617G Routerul wireless 3G,&...
  • Switch industrial IP30 SlimType 5-Port Industrial Fast

    Caracteristici tehnice Physical Port • 5-Port 10/100Mbps RJ-45 with auto MDI / MDI-X function Layer 2 Features • Complies with IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX Ethernet standard • Supports Auto-Negotiation and 10/1...
    79.31 €
Pagina 1 din 1

Date de contact

Trimite mesaj
Numele companiei: Vanzari Electronice Telecoms Srl
Persoana de contact: Turcanu Octavian
Adresa: Str. Mohorului, Nr. 2
Localitate: Bucuresti
Judet: Bucuresti
Telefon: 0731359811
Telefon mobil: 0745636998
Website: http://www.vanzari-electronice-telecoms.ro

Produsul a fost adaugat in Cos

Ai 0 produse in cosul de cumparaturi