Bizoo
Vanzare Jobs Contul meu Reduceri MegaAjutor Intra in cont

Vanzari Electronice Telecoms Srl

0731359811, 0745636998

Patch Cord Fibra Optica

Ordoneaza:
  • Patch cord FC/UPC la LC/UPC SM 3M duplex

    Patch cord FC/UPC la LC/UPC SM 3M duplex Patch-urile de fibra  9/125 Single mode sunt de inalta calitate si sunt proiectate pentru a fi utilizate in retele LAN, WAN si de 10 GB Cablurile de patch-uri (Fiber patch cord)...
  • Patchcord SC/APC- SC/APC Single mode 3m Duplex

    Patchcord SC/APC- SC/APC Single mode 3m Duplex . Caracteristici Patchcord SC/APC-SC/APC Single mode 3 m Duplex : Conectori disponibili: SC, LC, ST si FC; Manta LSZH - emisie redusa de fum; Conform IEC, EIA-TIA sau cerinte Tele...
  • Patch cord fibra cu conectori LC/UPC- LC/UPC

    Patch cord fibra cu conectori LC/UPC- LC/UPC singlemode 3m Duplex este un cablu de fibra optica de inalta calitate. Cablul de fibra optica singlemode de 9/125 microni este potrivit pentru retele de intreprinderi, camere de telecomu...
  • Patch cord fibra optica armat

    Patch cord fibra optica armat Patch cord-urile armate sunt concepute pentru utilizarea lor in locuri unde probabilitatea de a fi deteriorare este mare. Fibra este protejata de o manta de LSZH(emisie redusa la fum) si o protectie...
  • Patchcord SC/UPC- SC/UPC 3 m Single mode Duplex

    Patchcord SC/UPC- SC/UPC 3 m Single mode Duplex cu diametru buffer de 2mm. Patchcord SC/UPC- SC/UPC Single mode este compus dintr-un cablu de fibra optica care are la capetele terminale diferiti conectori. Cablu patch cord es...
    31 lei
Pagina 1 din 1

Date de contact

Trimite mesaj
Numele companiei: Vanzari Electronice Telecoms Srl
Persoana de contact: Turcanu Octavian
Adresa: Str. Mohorului, Nr. 2
Localitate: Bucuresti
Judet: Bucuresti
Telefon: 0731359811
Telefon mobil: 0745636998
Website: http://www.vanzari-electronice-telecoms.ro

Produsul a fost adaugat in Cos

Ai 0 produse in cosul de cumparaturi