Bizoo
Vanzare Jobs Contul meu Reduceri MegaAjutor Intra in cont

Vanzari Electronice Telecoms Srl

0731359811, 0745636998

Patch Panel Optic Odf

Ordoneaza:
  • Caseta de jonctiune fibra optica 24 suduri

    Caseta de jonctiune fibra optica SPT01 - 24 suduri de la AFL. Caseta de suduri permite adapostirea pana la 24 de mansoane si este recomandat a se utiliza la patch panel fibra optica ODF. Caseta de sudura pentru fibra optica prof...
    25 lei
  • Caseta sudura fibra optica 24

    Caseta sudura fibra optica 24 Descriere Caseta sudura fibra optica - jonctiune fibra optica - material plastic - capacitate 24 suduri......
    11.89 lei
  • Patch panel fibra optica 24 porturi SC/E2000 Simplex/LC

    Patch panel fibra optica 24 porturi SC/E2000 Simplex/LC Duplex, neechipat. Patch panel fibra optica 24 porturi SC/E2000 Simplex/LC Duplex, neechipat Acest model de patch panel tip sertar, 1U a fost conceput pentru a accepta pana...
  • Caseta sudura fibra optica

    Caseta sudura - fibra optica Casteta sudura pentru jonctiuni fibra optica. Este confectionata din material plastic si are o capacitate maxima de 12 suduri. Pot fi folosite atat tubulete termo de 40mm cat si de 60mm. Ea poate fi ...
    11.89 lei
  • Patch panel optic ODF 24 porturi LC/PC SM duplex

    Patch panel optic ODF 24 porturi LC/PC SM duplex Patch panel optic ODF 24 porturi LC/PC SM duplex tip sertar este echipat  pentru conectorizarea a 24 fibre optice singlemode cu conectica de tip LC/ PC duplex. Optic Dis...
  • Patch panel fibra optica 24 x SC/PC SM Simplex

    Patch panel fibra optica 24 x SC/PC SM Simplex Acest model de Patch panel fibra optica/ODF de la Fiberfab - Anglia este de tip rama (cu sertar culisant), complet echipat si este montabil in rackuri de 19". Patch panel fibra op...
  • Patch panel optic 1U 12 x FC/PC

    Patch panel optic 1U 12 x FC/PC Patch panel optic 1U Fiberfabe cu sertar culisant este robust si a fost proiectat pentru a putea fi echipat cu pana la 24 de fibre intr-un spatiu de 1U. Aditional se poate monta conectica de tip FC s...
  • Patch panel optic ODF 24 porturi SC/PC SM simplex

    Patch panel optic ODF 24 porturi SC/PC SM simplex Patch panel fibra optica ODF 24 porturi SC/PC SM simplex tip sertar este echipat  pentru conectorizarea a 24 fibre optice singlemode cu conectica de tip SC/ PC simplex. ...
  • Patch panel fibra optica 96 fibre

    Patch panel fibra optica 96 fibre Patch panel fibra optica 2U de tip sertar, cu glisiera cu bile si o capacitate de pana la 96 conectori SC Simplex, E2000 Simplex sau LC Duplex - Fabricat in Anglia. Include: - 4 casete de sudur...
Pagina 1 din 1

Date de contact

Trimite mesaj
Numele companiei: Vanzari Electronice Telecoms Srl
Persoana de contact: Turcanu Octavian
Adresa: Str. Mohorului, Nr. 2
Localitate: Bucuresti
Judet: Bucuresti
Telefon: 0731359811
Telefon mobil: 0745636998
Website: http://www.vanzari-electronice-telecoms.ro

Produsul a fost adaugat in Cos

Ai 0 produse in cosul de cumparaturi