Bizoo
Vanzare Jobs Contul meu Reduceri MegaAjutor Intra in cont

Vanzari Electronice Telecoms Srl

0731359811, 0745636998

Cabluri De Fibra Optica

Ordoneaza:
  • Lubrifiant gel Voltalub-Jet

    Lubrifiant gel Voltalub-Jet care este furnizat in sticla, reduce pana la 80% din efectul de frecare in timpul instalarii cablului: Cablu electric Cablu telefonic in tuburi copex cu diametru Ø 16 -20-25mm , complet biodegradabile,...
    60 lei
  • Tubete / conectori microtuburi

    Tubete / conectori microtuburi Produsele din categoria tubete / Conectori microtuburi sunt foarte usor de instalat si ofera or ezistenta de pana la 15 bari in timp ce protejeaza de patrunderea apei. Tubetele sau conectorul de mi...
  • Cablu fibra optica singlemode, 8 fibre

    Cablu fibra optica singlemode, 8 fibre 9/125μm OS2, manta LS0H-3 antirozatoare Cablurile de la Schrack sunt universale, potrivite pentru instalarea la exterior / interior, cu manta nemetalica de culoare neagra neagra, fara halogen ...
  • Spliter PLC

    Spliter PLC Spliter PLC - Planer Lightwave Circuit Spliter PLC distribuie sau combină semnalele optice. Utilizarea principală este în reţeaua PON – Passive Optical Network Aplicaţii: FTTX (FTTP, FTTH, FTTN, FTTC), LAN, M...
  • Pigtails fibra optica SC/UPC, Singlemode

    Pigtails SC/UPC, Singlemode OS1 9/125um, Pigtail fibra optica singlemode SC/PC Pigtail fibra optica are doar la un capat conectica. Cu un capat se realizeaza legatura intre doua cabluri de fibra optica iar capatul cu conectica s...
  • Cablu fibra optica singlemode, 12 fibre

    Cablu fibra optica singlemode, 12 fibre 9/125μm OS2, manta LS0H-3 antirozatoare Cablu fibra optica singlemode, 12 fibre este universal: - potrivite pentru instalarea la exterior - potrivite pentru instalarea interior, - cu man...
  • Cablu optic FTTH 2 fibre cu sufa

    Cablu optic FTTH 2 fibre cu sufa Cablu optic single mode FTTH de 2 fibre cu sufa exterioara metalica. Caracteristici: Manta exterioara LSZH - ignifuga; Sufa exterioara metalica Intaritura interioara RPF ( plastic ranforsat) ...
Pagina 1 din 1

Date de contact

Trimite mesaj
Numele companiei: Vanzari Electronice Telecoms Srl
Persoana de contact: Turcanu Octavian
Adresa: Str. Mohorului, Nr. 2
Localitate: Bucuresti
Judet: Bucuresti
Telefon: 0731359811
Telefon mobil: 0745636998
Website: http://www.vanzari-electronice-telecoms.ro

Produsul a fost adaugat in Cos

Ai 0 produse in cosul de cumparaturi