Bizoo
Vanzare Jobs Contul meu Reduceri MegaAjutor Intra in cont

Vanzari Electronice Telecoms Srl

0731359811, 0745636998

Media Convertor

Ordoneaza:
  • Media convertor Fibra Planet FT-802S15

    Media convertor Fibra Planet FT-802S15 Media vonvertor Fibra, FastEthernet to FiberOptic, SM, SC - 1310nm-15km. Media convertor Fibra Planet FT-802S15 Media Convertor Planet fara Management de la Ethernet 10/100Base-TX la Fib...
    309 lei
  • Media Convertor Planet de la Serial RS232/RS-422/RS485

    Media Convertor Planet de la Serial RS232/RS-422/RS485 la Fibra Optica cu slot SFP COD:ICS-105A Descriere Media Convertor Planet de la Serial RS232/RS-422/RS485 la Fibra Optica cu slot SFP Media Convertoarele  PLANET...
  • Media convertor SFP Gigabit cu 2 porturi redundante

    Cod : GT-1205A Media Convertor SFP Gigabit cu functii standard, in conformitate cu standardele IEEE Ethernet pentru transmisia de date. PLANET GT-1205A Gigabit SFP Media Converter este modernizat prin furnizarea de sloturi SFP d...
  • Media convertor industrial Planet, Protectie IP 30

    Media Convertor Industrial Planet, Protectie IP 30, de la Serial RS232/RS-422/RS485 la Fibra Optica 100Base-FX, cu slot SFP (-10 la +60 Gr C) Seria de media Convertoare Planet ICS-210x este special conceputa pentru a transforma com...
  • Media convertor Planet 4 Canale Video

    Media convertor Planet 4 Canale Video Cod: VF-402-KIT Media convertor Planet 4 canale video BNC cu port de fibra single mode FC - 20 Km. Media convertorul VF-402-KIT PLANET reprezinta o solutie sigura pentru sistemul de supra...
  • Media convertor 10/100 WDM Singlemode 20 km

    Media Convertor 10/100 WDM Singlemode 20 km SC 1550nm Tipuri de Media Convertoare: - pe un fir - tip WDM, in care receptia/transmisia se face pe acelasi canal Rata de transfer: - 10/100M care mediaza intre un segment 10/100Base-...
    135.19 lei
Pagina 1 din 1

Date de contact

Trimite mesaj
Numele companiei: Vanzari Electronice Telecoms Srl
Persoana de contact: Turcanu Octavian
Adresa: Str. Mohorului, Nr. 2
Localitate: Bucuresti
Judet: Bucuresti
Telefon: 0731359811
Telefon mobil: 0745636998
Website: http://www.vanzari-electronice-telecoms.ro

Produsul a fost adaugat in Cos

Ai 0 produse in cosul de cumparaturi