Bizoo
Vanzare Jobs Contul meu Reduceri MegaAjutor Intra in cont

Vanzari Electronice Telecoms Srl

0731359811, 0745636998

Adaptor fibra optica LC Duplex Singlemode

Adaptor fibra optica LC Duplex Sing
Model:
Adaptor fibra optica LC Duplex Sing
Out of stock
Telefon:
0731359811
Pret:
6.99 lei
 

Detalii produs

Adaptor fibra optica LC Duplex Singlemode cunoscut si sub denumirea de Cupla pentru fibra optica LC Duplex singlemode.

Adaptoarele cu fibra optica (numite si cuple) sunt proiectate pentru a conecta impreuna doua cabluri cu fibra optica:

prelungirea patch cordurilor,
montarea in patch panel fibra optica si
in cutii terminale.
Acestea vin in versiuni pentru a conecta impreuna fibre unice (simplex), doua fibre impreuna (duplex), sau patru fibre impreuna (quad).

Adaptoarele sunt proiectate pentru cabluri multimode sau singlemode.

Adaptor fibra optica LC Duplex Singlemode ofera o aliniere mai precisa a varfurilor conectorilor (ferulele).

Atunci cand conectati doua fibre multimode, trebuie sa va asigurati intotdeauna ca au:

Aceleasi diametre de miez (50/125 sau 62.5 / 125).
Majoritatea adaptoarelor sunt mama la ambele capete, pentru a conecta doua cabluri.

Date de contact

Trimite mesaj
Numele companiei: Vanzari Electronice Telecoms Srl
Persoana de contact: Turcanu Octavian
Adresa: Str. Mohorului, Nr. 2
Localitate: Bucuresti
Judet: Bucuresti
Telefon: 0731359811
Telefon mobil: 0745636998
Website: http://www.vanzari-electronice-telecoms.ro

Produsul a fost adaugat in Cos

Ai 0 produse in cosul de cumparaturi