Bizoo
Vanzare Jobs Contul meu Reduceri MegaAjutor Intra in cont

Vanzari Electronice Telecoms Srl

0731359811, 0745636998

Patch cord FC/UPC la LC/UPC SM 3M duplex

PATCH CORD FC/UPC LA LC/UPC SM 3M D
Model:
PATCH CORD FC/UPC LA LC/UPC SM 3M D
Out of stock
Telefon:
0731359811
 

Detalii produs

Patch cord FC/UPC la LC/UPC SM 3M duplex

Patch-urile de fibra  9/125 Single mode sunt de inalta calitate si sunt proiectate pentru a fi utilizate in retele LAN, WAN si de 10 GB

Cablurile de patch-uri (Fiber patch cord) permit conexiuni intre patch panel-uri , echipamentul de retea si server. Patch cord-urile  9/125 SM sunt utilizate frecvent in aplicatii pasive (GPON, FTTX si LAN) . Conectorii LC duplex sunt imbinati cu o clema din plastic, usor de indepartat in cazul in care trebuie sa separati conectorii.

Caracteristici:
Conectorii disponibili - SC, LC, ST si FC;
Manta LSZH - emisie redusa de fum;
Conform IEC, EIA-TIA sau cerinte Telecordia;
Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC;
Disponibile cu fibra singlemode(SM) sau multimode(MM).

Recomandate pentru aplicatii:
CATV / VIDEO;
Passive Optical Network PON;
WDM / DWDM;
FTTH;
Data Centere;
ATM, SONET si WDM;
Suporta transfer video multicanal de viteza mare, servicii de date si voce in metropolitan si retele de acces.

Date de contact

Trimite mesaj
Numele companiei: Vanzari Electronice Telecoms Srl
Persoana de contact: Turcanu Octavian
Adresa: Str. Mohorului, Nr. 2
Localitate: Bucuresti
Judet: Bucuresti
Telefon: 0731359811
Telefon mobil: 0745636998
Website: http://www.vanzari-electronice-telecoms.ro

Produsul a fost adaugat in Cos

Ai 0 produse in cosul de cumparaturi