Bizoo
Vanzare Jobs Contul meu Reduceri MegaAjutor Intra in cont

Ideba Consulting Srl

0744298362, 0744298362

Garnitura 8.73 x 1.78mm, 12001613

Telefon:
0744298362
Pret:
0.50
 

Detalii produs

Aceasta garnitura este compatibila cu numeroase modele de aparate de cafea cum ar fi: Alpeninox 0L0555
ANGELO PO 3035830, 3150450
ARISTARCO 00001826, 1826
BEZZERA 7496003
BRASILIA 00836.0.00.02, 0083600002, 18510, 83600002
CARIMALI 87.00026, 8700026
CIMBALI 400-301-000, 400.301.000, 400301000, 401.343.000, 402-217-000,  402.217.000, 402.223.000, 402217000
COLGED CGR108
FAEMA 402217000
FOEM 50IAA71163
FUTURMAT 7851900
GAGGIA ESPAGNE 7851900
GRIMAC CA130, MU006
HOONVED 25252
KASTEL 00001826
KITCHENAID DM0041.113,  DM0041/113, DM0041113
KROMO 13002
RANCILIO 36404007
RENEKA 9387080
RHIMA 50700010
SAECO 12001613
SAGI 3035830
SIMONELLI 2280010
SPAZIALE 4088
THERMOPLAN 71.26.44, 712644
VIBIEMME GUAROR108
WEGA WY12312
ZANUSSI 0L0555
ZANUSSI/ELECTROLUX 0L0555

Date de contact

Trimite mesaj
Numele companiei: Ideba Consulting Srl
Persoana de contact: Mechetei Alexandru
Adresa: Punct de lucru in Suceava: Str. Strandului, Nr. 20
Localitate: Suceava
Judet: Suceava
Telefon: 0744298362
Telefon mobil: 0744298362

Produsul a fost adaugat in Cos

Ai 0 produse in cosul de cumparaturi