Bizoo
Vanzare Jobs Contul meu Reduceri MegaAjutor Intra in cont

Vanzari Electronice Telecoms Srl

0731359811, 0745636998

Patch panel fibra optica 24 x SC/PC SM Simplex

Patch panel fibra optica 24 x SC/PC
Model:
Patch panel fibra optica 24 x SC/PC
Out of stock
Telefon:
0731359811
 

Detalii produs

Patch panel fibra optica 24 x SC/PC SM Simplex

Acest model de Patch panel fibra optica/ODF de la Fiberfab - Anglia este de tip rama (cu sertar culisant), complet echipat si este montabil in rackuri de 19". Patch panel fibra optica include:

- Patch panel fibra optica 1U SC (1 buc.)
- Caseta 24 suduri (1 buc.)
- Mansoane 45mm (24 buc.)
- Pigtail SC/PC SM 9/125 m 1m (24 buc.)
- Presetupa (1 buc.)
- Adaptoare SC/PC SM Simplex (24 buc.)

Caracteristici patch panel fibra optica:

-inaltime: 1U (44mm);
-lungime: 200mm;
-latime: 483mm;
-masa: 2,6kg (complet echipat);
-intrari pentru cabluri: 4 x 10mm, 2 x 20mm (presetupe);
-culoarea: negru;

Date de contact

Trimite mesaj
Numele companiei: Vanzari Electronice Telecoms Srl
Persoana de contact: Turcanu Octavian
Adresa: Str. Mohorului, Nr. 2
Localitate: Bucuresti
Judet: Bucuresti
Telefon: 0731359811
Telefon mobil: 0745636998
Website: http://www.vanzari-electronice-telecoms.ro

Produsul a fost adaugat in Cos

Ai 0 produse in cosul de cumparaturi