Bizoo
Vanzare Jobs Contul meu Reduceri MegaAjutor Intra in cont

Vanzari Electronice Telecoms Srl

0731359811, 0745636998

Patch panel optic ODF 24 porturi SC/PC SM simplex

Patch panel optic ODF 24 porturi SC
Model:
Patch panel optic ODF 24 porturi SC
Out of stock
Telefon:
0731359811
 

Detalii produs

Patch panel optic ODF 24 porturi SC/PC SM simplex

Patch panel fibra optica ODF 24 porturi SC/PC SM simplex tip sertar este echipat  pentru conectorizarea a 24 fibre optice singlemode cu conectica de tip SC/ PC simplex.

Optic Distribution Frame (ODF) - odf fibra optica este o unitate de fibra optica de management utilizat pentru a organiza conexiunile prin cablu de fibra optica.Optic Distribution Frame este de obicei folosit in interior.

Optic Distribution Frame ODF are o dimensiune standard de 19 inch, 1U , este bine proiectat pentru a controla o raza de indoire a cablului in interiorul incintei pentru a evita pierderea optica.

De asemenea Patch panel optic ODF este montabil in rack de 19″ este echipat complet cu:

caseta de sudura,
pigtail,
adaptori,
mansoane sudura.
Patch panel fibra optica ODF 24 porturi SC/PC SM simplex Poate fi montat  de utilizatori fara experienta:

se monteaza in cateva minute;
Simplu - cu capac;
Sertar telescopic;
Sistemul de montaj in adancime patchpanel reglabil;
Elimina craparea fibrelor;
Imbunatatiti calitatea lucrarilor si economisiti bani.

Date de contact

Trimite mesaj
Numele companiei: Vanzari Electronice Telecoms Srl
Persoana de contact: Turcanu Octavian
Adresa: Str. Mohorului, Nr. 2
Localitate: Bucuresti
Judet: Bucuresti
Telefon: 0731359811
Telefon mobil: 0745636998
Website: http://www.vanzari-electronice-telecoms.ro

Produsul a fost adaugat in Cos

Ai 0 produse in cosul de cumparaturi